Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-344601 sporočil: 148
V bistvu se s celim tvojim komentarjem strinjam, razen z napovedjo o plačilu odškotnine. T2 bo po mojem mišljenju dobil odškodnino v sorazmernem deležu, kot sta jo Telemach in Simobil. To se bo verjetno zgodilo s poravnavo, če pa bo odškodnino določalo sodišče, pa se bo to oziralo tudi na poravnalni znesek s Telemachom in Simobilom. Pri vsej zadevi pa me zelo moti ravnanje naših upravnih (Agencija RS za varstvo konkurence) in sodne veje oblasti. Po več kot 10-ih letih pravdanja je v revizijskem postopku Vrhovno sodišče odločilo v koriat T2. Pri tem se mi zdi najbolj pomembna ugotovitev, da se je to zgodilo potem, ko je Telekom že izpeljal izvensodno poravnavo s Telemachom in Simobilom. Skratka Telekom je spoznal, da ne more normalno poslovati s številnimi tožbenimi zahtevki. Poravnal se je T in S, pri T2 je računal na stečaj. Prepričan sem, da je Vrhovno sodišče odločilo, kot je, zaradi poravnav s katerimi je v bistvu Telekom priznal krivdo. Zaradi dolgotrajnosti postopka in spreminjanja odločitve upravno nadzorna oblast in sodna veja zaslužita grajo in negativno oceno. Ni pa za pričakovati, da bo Telekom v letnem poročilu z rezervacijo navedel znesek do katerega se je pripravljen poravnati s T2.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen