Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.917
Zadnja sprememba: najobj 15.02.2018 09:45
... »S povečanim deležem proizvodnje električne energije iz obnovljivih virov, pametnimi omrežji in internetom stvari se bo potreba po učinkovitih blockcahain rešitvah stopnjevala, saj bodo podpirale hitro, enostavno in učinkovito decentralizirano povezljivost.« ...

... holy shit ! ... evo, včasih sem mislil, da je Kardelj s svojo samoupravljalsko latovščino že porabil vse butaste besede tega sveta, pa me tukaj na Financah z reklamiranjem bleferjev vseh sort vedno znova presenetijo ...

P.S.: glede na tole www.finance.si/88644...ptobiznisa Petrino norčevanje iz Cerarja in njegovih bleferjev, bi se lahko na Financah zmenili med sabo, kdo koga blefira in kako, ker zakaj je itak jasno ... aja, ob priliki naj Borut Hočevar vpraša totega Denisa Manceviča, kaj pomeni "hitra, enostavna in učinkovita decentralizirana povezljivost", ker meni ni jasno, zakaj bi povezoval nekaj, kar si prej namenoma decentraliziral ... khmm, razen če je tota "hitra, enostavna in učinkovita decentralizirana povezljivost" zrastla na Borutovem zeljniku, ker se hudo fensi sliši, noben pa ga ne bo upal vprašat, kaj pomeni, da ne bi izpadel butl ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen