Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[MF12345]
In jih bo pridno razdelil v javni sektor, ki ima že tako za 400€ višjo plačo kot realni sektor. Pa, da ne bo pomote. Reševalci, gasilci, marsikdo v zdravstvu, ... se zasluži višjo plačo. Ni problema. Na jetra mi gred pijavke na vrhu, predvsem tiste, ki ostajajo na fiktivnih vodilnih mestih, ko se zamenja politična garnitura. Pregovorno nesposobni ljudje, ki besedne zveze optimizacija poslovanja sploh ne poznajo. Sistema stalnih izboljpav tudi ne. Ljudje, ki ti na dopis odgovorijo tako, da se nanj podpiše 6 različnih direktorjev, stanje, na katerega si opozoril, pa ostane popolnoma nespremenjeno.
Ampak teh tvojih pijavk je sorazmerno malo. Če bi jim plače ukinili, se na povprečju skorajda ne bi poznalo! Ko že naštevaš gasilce, reševalce, marsikoga v zdravstvu, mi pa še razloži, zakaj bi se naj naprimer plače v šolstvu, policiji vojksi ne spremenile. Končno je v šolstvu cel kup zaposlenih, ki vse življenje ne prilezejo iz minimalne plače. pa mi ne reči, da je kuhanje ena taka postranska stvar.

PS.: Sicer ti pa svetujem kakšno dozo pegastega badla, očiščuje jetra.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen