Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.902
Zadnja sprememba: najobj 27.12.2017 13:09
... Tako se bo začelo utrjevati spoznanje, da bitcoin ni in tudi ne postaja ne ohranjevalec vrednosti ne univerzalno plačilno sredstvo, je pa legitimna naložba, s katero se bo tudi čez leto dni še trgovalo in se bo znašla tudi v portfeljih nekaj skladov z dovolj fleksibilno naložbeno politiko. ...

... alzo, ker bitcoin ni uporaben za nič, je odličen za naložbe v sklade ... eh, jebiga ...

P.S.: ne vem, zakaj bitcoin mene spominja na grške obveznice izpred nekaj let, za katere je Križanič rekel, da bo Slovenija z njimi dobro zaslužila, pa zdaj seveda nimam čisto nič proti Tadejevi napovedi, ki je pač (na)povedal dejstvo, da pohlep obstaja, ampak so mi hecni forumski finančni guruji, ki so se pred leti na totem forumu na veliko zgražali in se delali norca iz Križaniča, čeprav je Slovenija takrat grške obveznice kot članica EU pravzaprav morala kupovati in je pač Križanič zato moral nekaj povedati, forumski finančni guruji pa v neuporabne bitcoine nalagajo svoje privatne prihranke prostovoljno in kot stekli psi popadejo vsakega, ki si na totem forumu upa vsaj malo podvomiti v razsodnost njihovega početja ... aja, da ne pozabim, Tadeju v letu 2018 želim vse dobro, čeprav če sem še malo žleht, je njegova "napoved", da Katalexita ne bo, podobna moji "napovedi", da leto 2018 bo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen