Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Dekleta, ki smo jih ujeli v Los Angelesu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Dekleta, ki smo jih ujeli v Los Angelesu
[#2688535] 14.12.17 12:08 · odgovor na: (#2688518)
Odgovori   +    1
[rename]
Menjam tvojo takoj za 32 (lahko tudi obe hehe)... za naslednji dan po št.27 ;-)

#po tvoji lestvici sem zrel moški

Dodajam: na poznopomladansko popoldne, boš v 10 minutah ob Ljubljanici srečal 30 boljših. In to za razred (ali več njih) boljših!
32?

Prjatu to so ciganke, no go, no matter what, no go.

Stojim popravljen glede ljubljan(ice) in se v popolnosti strinjam. Hotel sem biti samo malo prizanesljiv do pricujocih, ker sem bil nedavno precej oblajan, ko sem vse skupaj v avtofinancah oznacil za kr neki...

Ljubljana je pomoje (globalno!) eno od mest z najboljsim odstotkom nadvse privlacnega zenskega zivlja. Je pa nekoliko majhna in se stvar ponavlja in vsi se poznajo. V Birminghamu je par dobro postavljenih kaficev v pesconi bullring shopping centra v srediscu mesta. Fotka:

upload.wikimedia.org...ingham.jpg

Odstotek lepega materiala je precej manjsi kot v Lj - ampak tukaj mimo gre v torek ali v nedeljo v megli ali dezju ob 9 zjutraj ali 9h zvecer kakih dvajsetkrat vec ljudi kot ob Ljubljanici na lepo soncno popoldne. In tako se res najde za vsak okus nekaj, neskoncna reka vedno novih specimenov v tisoc razlicnih slogih in hitrostih.

Moj best frend prihaja k meni samo zato, da greva potem pet dni zapored na te lokacije pit pivo/kavo in opazovat kako se "bit izreka na mnogotero nacinov" (kdo je to rekel?)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen