Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 11.12.2017 12:51
[vrac]
> [najobj]
> ... pa vse do najbolj jasnega razloga – vsak natakar ima namreč pravico, da ne dela v prostoru, kjer se kadi. ...
>
> ... eh, saj tudi vsaka trgovka ima pravico, da v nedeljo ne dela, pa nisem opazil, da bi tukaj na Financah iz tega delali probleme oziroma delate probleme, ker bi to radi uzakonili ...
>
> P.S.: kadil sem kot mulc, zdaj pa že zelo dolgo nisem več mulc, pa mi preganjanje kadilcev skupaj z nagravžnimi škatlami cigaret gre zelo na jetra ... khmm, ker je za ljudi še marsikaj enako ali celo bolj nezdravo, pa še nisem videl, da bi na čokolade ali klobase kdo lepil slike z rakom na črevesju ...
Men je pa Franklova pozicija kadilske problematike popolnoma sprejemljiva. Seveda je borba proti kajenju potrebna. Zdi se mi pa, da prepoved oglaševanja cigaret le ni tako rigorozna kot trdi urednik v članku. A ni dovoljeno oglaševati nove vrste cigaret določeno obdobje? Vsaj nekaj let nazaj je bilo tako. Da pa ne more industrija cigaret informirati o dosežkih, ki bi koristile kadilcem je pa tako noro, da je možno to samo v Sloveniji. Tu je nad politiko pamet že zdavnaj obupala. Večjih telet kot so naši birokrati ni na zemeljski obli.
... čuj, sicer nimam pojma, od česa so ljudje najbolj umirali pred dvajset, trideset in več leti, ko so kadili takorekoč vsi, ampak boj proti strupenemu tobaku me malo preveč spominja na boj proti strupenemu CO2, tako da vse kaže, da so se politiki odločili, da je kadilce treba uničit za njihovo dobro ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen