Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[sopranos]
> [poiuzt2]
>
Pri zasebniku se pa lahko potrudijo. In si na vrstu ob uri, kot si se dogovoril. Čakaš največ 5-10 minut. Tukaj ni noben politik in šef nič kriv. Zdravnikom in sestram se jebe. Krivo je vodstvo v tolikšni meri, da glede tega ne popizdi in ne ukrepa zoper zdravnike in sestre. Ampak to, da si fer do svojih strank je v tebi. Si fer človek ali pa nisi. Imaš spoštovanje do svojih pacientov ali pa ga nimaš. In do takih zdravnikov pač mi davkoplačevalci in pacienti spoštovanja ne moremo imeti. Ker nam oni na vsakem koraku kažejo, da nas ne spoštujejo. Ne nas, ne našega časa.
Moja osebna zdravnica je zasebnica, sicer pri njej nisem bil že leta in leta...svoje paciente je spoštovala in naročala ob določenem času, ne spomnim se, da bi kdaj čakal več kot 10-15 minut, včasih sem bil na vrsti tudi prej. Za nujne primere brez predhodnega naročila je imela rezervirano 1 uro na začetku dela...Ker se že leta in leta nisva srečala v ordinaciji upam, da še vedno tako dela...Privoščim ji 20 tisočakov na mesec, zasluži jih.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen