Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.757
[najobj]
... »Gre za primer dobre prakse, ki kaže, da je mogoče pridobiti vsa dovoljenja v zakonsko določenih rokih. Vse ustanove so odlično opravile svoje delo: občina Cerklje, Agencija RS za okolje, ministrstvo za infrastrukturo, ministrstvo za gospodarstvo in Upravna enota Kranj,« pravi Borut Vrviščar, ki vodi logistično multinacionalko Kuehne + Nagel (K + N) v Sloveniji, na Hrvaškem ter v Bosni in Hercegovini. ...

... evo, kako Cerarjevi javnosektoraši talajo predvolilne bombončke na najbolj rodovitni kmetijski zemlji ...

P.S.: Cerarjevim levakarjem je v zadnjem letu ratalo pridobiti že tretjo kar zajetno greenfield naložbo, pa na totem forumu spet noben nič ne reče ...
Kolikor je meni znano, je tam gmajna in ne kmetijska zemlja.

Mene je pa bolj zmotilo, koliko vse štempljev je treba dobiti od raznih ministrstev in drugih tudi kvazi državnih organov. Kako bo to čez desetletje ali dve? Bo spisek organov dolg že celo stran, saj je znano, da se birokracija vedno bolj bohoti?

Kaj ko bi si zadali za cilj, da bi bil dovolj en štempelj. Za moje pojme občinski. "Centralna" država tukaj nima kaj iskati. Le zakaj mora priti štempelj iz Ljubljane, če želiš postaviti drvarnico v Zgornji Kungoti?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen