Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V pričakovanju velikega poka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[Glavni forum] Tema: V pričakovanju velikega poka
[#2682428] 06.11.17 10:45 · odgovor na: anon-49383 (#2682379)
Odgovori   +    4
[janeztomazic]
> [stelcl]
> Premalo uporabne vrednosti? Ali ni recimo to, da lahko premoženje skriješ pred državo in pa da ti ga praktično ne morejo ukrasti, obdavčiti ali devalvirati, dovolj velika vrednost? Za večino je bitcoin zatočišče za lastnino in ne naložba v smislu zaslužka. In ker bitcoin nima primarne emisije, tudi ne podlega infalaciji in kraji s strani države s pomočjo stiskanja denarja.

Nima menjalne vrednosti, zgolj spekularivno. Spomladi bi rabil 10 bitcoinov za avto, zdaj recimo štiri. Ni namenjeno kupovanju dobrin. Kupiš in upaš da prodas dražje. Se hranjenje vrednosti je vprašljivo če eksplodira
A bejž no??? Kaj pa je potem tole če zarolaš čisto dol???? Janez, kaj je potem to zeena vrednost, če lahko z kriptom plačam? Plačilna ni, denarna ni, menjalna ni.. Pojma nimam, a me razsvetliš prosim? Ker jaz potem po tvoje špekulativno plačujem v tujino in prodajalec mi na podlagi špekulacije blago pošlje????

www.neoserv.si/?gcli...HaEALw_wcB

Ni menjalna vrednost ampak plačilna ;) Saj z kriptom plačaš... Dej malo pogooglaj kaj je BTC na japonskem???
Žal, spet eno skropucalo od članka izpod nivoja časopisa, ki naj bi bil povezan z financami ;)

>Pri tej industriji je veliko stvari nejasnih, kako ICO zaposlujejo (direktno ali prek espeja), kako, kam in v kakšni valuti zaposleni dobivajo plačo, na koga se lahko sploh kot vlagatelj v žeton obrneš, ali bodo nekoč v prihodnosti skupščine imetnikov žetonov, kako bodo poročali, a o teh dilemah morda kdaj drugič.
ICO ne zaposluje nikogar!!!! ICO NI PODJETJE! ICO je način zbiranja denarja... Mater, kako naj folk kej ve, če že avtor članka meša hruške in jabolka.
ali bodo nekoč v prihodnosti skupščine imetnikov žetonov, kako bodo poročali..
Jaz in še par mojih somišljenikov imamo skupščino imetnikov žetonov :)))) Vsak četrtek ob 20 uri v znani Ljubljanski gostilni. Pa ne me basat no, če maš žetone imaš samo žetone, kovance, kojne al kako temu rečeš! Pravic iz tega pa nimaš NIČ!!!
Malo skrbijo vdori v spletne denarnice, sem ter tja se kdo vpraša, kaj pa, če menjalnica izgine čez noč ali propade, a vse to se hitro pozabi
"malo" skrbijo vdori??? Vsakega, ki ima "malo" izkušenj zelo skrbijo vdori in zato poskrbi za varnost! Kaj če bi se raje lotil teme varnosti? Predstavil načine, kako naj se vlagatelji zavarujejo pred vdori? Predstavil razliko med denarnicami? Naredil kakšno primerjavo?

In to vsegliharstvo...Niso vse kriptovalute za v isti koš! Ene imajo veliko UPORABNO vrednost in zelo nizko denarno! Sam za to je treba malo več pogooglat in malo več vedet.

Tale članek ima enako vrednost kot 90% kriptovalut! NIČ!
Bombastičen naslov, z ničemer utemeljen... Navedba mnenj - kaj pravita dva stara prdca, ki sta si totalno nasprotujoča.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen