Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Finski eksperiment z UTD – bo ta tudi za espeje?
[#2681223] 27.10.17 19:28 · odgovor na: (#2681198)
Odgovori   +    6
[kajulci]
Aja še to, jaz ne mislim, da gredo lahko na naravoslovje samo inteligentni. Gredo pa lahko na naravoslovje samo tisti, ki so SPOSOBNI veliko časa namenit študiju. In ta sposobnost je tista, ki mnogo ljudi ovira. Ti ne veš, kako to zgleda, ko se otroci zafrustrirajo, ker nekaj ne razumejo. In pri naravoslovju je to precej razširjen pojav. In ta frustracija ni rešljiva na način, "ne bit len pa se pejt učit". To so tiste vrste frustracije, ki ljudi DOBESEDNO onemogočijo, da bi se učili/študirali.
To lahhko resijo dobri ucitelji. In ja, komot se strinjam, da je (javni) solski sistem v veliko zahodnih drzavah totalna jeba, za rasfukat in naredit iz nule.

Ampak: clanek ki sem ga linkal pravi tako: tudi ce ljudem drzava placa (voucherji) vstop v dobre kvalitetne sole, tega ljudje ne cenijo in na koncu ostanejo isti bebci kot prej.

In nenazadnje. Ne ti meni tralala, kaj mislis da sem se jaz ze rodil z diplomo ali kaj? Saj smo vsi sli skozi solo in tocno vem kako so stvari zgledale, eni so ga fajn zurali, eni so ga fajn pili, eni so ga fajn fukali, no eni smo se ga pa tudi fajn ucili (in bili neredko zaradi tega tudi na receiving end zasmehovanja).

Who is laughing now, eh?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen