Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, ne boš verjel, ampak Janez ima prav, ko pravi, da je Lidl komunajzarska trgovska veriga, ki jo mora vsak pravi "pomadnik" bojkotirat, ker ko sem včeraj - drugih nisem našel - kupil enega Titeja, je v vrsti pred blagajno kakšnih 45 let stari možakar najprej začudeno gledal tisto flašo, potem pa mi je ob smehu obeh rekel, da bi Starega tudi sam kupil, če bi ga opazil na polici ...
Lidl je ravnokar vdrl na ameriški trg, zato se tamkajšnjim antikomunistom morda črno piše. Mislim, da sem to že enkrat zapisal, a vseeno: enkrat sem v murgelskem Mercatorju videl, da je Štefka Kučan höchtspersönlich kupila Reporterja. Najbrž ga ni prepustila v obdelavo prebavnemu traktu, kot se to dela s pivom, in ne spomnim se, da bi pozivala k bojkotu Mercatorja, ker prodaja tako nizkotno periodiko.
... eh, po mojem se je Janša z Maistrovo "pomadjo" zmotil, ampak zdaj tega ne sme popravit, ker bi s tem dokazal, da je tudi on zmotljiv, vsi njegovi verniki pa dobro vejo, da je Janez nezmotljiv ... evo, in ker je poleg tega še strog in ne pozna pardona, ga na napako noben ne upa opozoriti ...
Tako nekako. Disciplina kičme. Ali s še svežimi besedami Portala Absolutne Resnice:
Enkrat igralec, vedno...
Drži, da so zgoraj zapisane žaljive besede proti ženskam prišle iz ust lika, a drži tudi, da je ta lik dolgo živel v rokavu...
... ali lahko {...} kot predsednik resnično povsem izstopi iz svojega lika?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(