Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.796
[kajulci]
> [0513ANITO]
> > [kajulci]
> > Zato je pa fajn kupovat znotraj EU. Pa enoletna zaloga za dve osebi sploh ni velika kolicina. Vsekakor premajhna, ko jo vrzes v kufer ni sans da ti jo najdrjo, psi niso natrenirani za paracetamol, ali pa brufen. Americani recimo cisto pobesnelo sopingirajo zdravila v tujini, pa nimajo glih pizdarij na meji. Dokler kupujes za sebe in ne za preprodajo naprej - velika razlika v kolicini - se ti ne bo zgodilo nic. Ali pa pac Spanija in Grcija.
>
> Bemti Julka, ..nepismena...
>
> BC ti je ravno napisal, da za zdravila ne velja prost prehod blaga v EU.
> Ne moreš naročiti Arcnij po pošti.
>
> To zadnje je Problem..

Aja, to je problem, da ne moreš arcnij naročit po pošti? In ker jaz seveda pišem o tem, da naj folk naroča arcnije po pošti, a ne? In potem sem jaz nepismena.
Štekam, da ti grem na živce, ampak zato še ni treba pisat bedarij.
Nič mi ne greš na živce...Jaz pač pišem tako bolj slikovito...vulgarno če hočeš.

S tabo se generalno strinjam v cca 80% stvareh o katerih pišeš/va tukaj na forumu.

Pokažam pa na stvari, ki zgledajo FINO, dokler jih ne sprobaš v praksi...pol je pa Štala.

In ena od teh stvari je, da za zdravila ne velja prosti pretok (ja tudi tista brez recepta) blaga znotraj EU. (Če gre za naročilo po pošti iz druge države)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen