Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2678899] 15.10.17 17:24 · odgovor na: anon-154083 (#2678875)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [vickibedi]
> > [jani1974]
> > > [pobalin]
> > > Čisto nelogično mi je pa, s stališča naročnika, da mi deset dni star članek z enega svojega podportala ponudite kot nov članek na glavnem portalu.
> >
> > Ob tem, da Gustl na drugih mestih razlaga, kako super kvalitetno vsebino nameravajo producirati, da se bo zaradi tega splačalo postati naročnik po višji ceni, ne po nižji.
> >
> > Tako, kot je nekdo že napisal, jaz bi se naročil samo na forum.
>
> Naslov te teme je, da je forum mrtev. Naročati se na mrtve zadeve pa ni priporočljivo ;)

Jaz sem tudi naročen na Delo. Se pač ne vdam tako hitro :-)
Evo jaz, sicer kot amaterski ljubitel dobre propagande, sem se odpovedal Delu dokončno.
Najprej je bilo itak to, da nisem imel več časa za vsakodnevno branje. Potem sem reduciral na sobotno Delo. Nazadnje se je izkazalo da tudi Sobotno Delo + priloga terjata preveč časa (marsikdaj so šli cajtengi neprebrani v smeti), pa sem hotel konvertirati v petkovo delo + Vikend prilogo. To pa po njihovem ni bilo več mogoče ...in sem odpovedal.
Ampak tale video je IMHO gotovo dobra propaganda (sem porabil kar nekaj časa da sem jo sploh našel), morda dostojna Dela , morda tudi ne, kdo bi vedel:
www.youtube.com/watc...AeEkqMStfw

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(