Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-49383 sporočil: 3.465
[bc123a]
> [sopranos]
> Če sem jaz prav razumel je problem pri Hoferju v slovenskih dobaviteljih. Tako da bodo morali slovenski dobavitelji izboljšati kakovost. Potem pa kupuj slovensko. Bastardi. Hočeš pomagati slovenski živilski industriji, na koncu pa izpadeš idiot.

Ja saj. Vecina potrosnikov ki nakupujemo pri Hoferju smo ga vzljubili ker je bil pregleden, imel vse osnovne stvari, ki jih rabis, in imel dejansko izdelke, ki so bili dobesedno enaki tistim ki so jih prodajali na zahodnem trgu (ker ekonomija obsega).

Sedaj ko prodajajo slovensko robo, je kvaliteta marsikaterega izdelka strmoglavila. Jaz se nekaterih slovenskih produktov v Hoferju izogibam, k sreci imajo lepo oznaceno kateri izdelki so iz Slovenije :)

Recimo, umaknili so (avstrijske) cmoke z okusi jagode, nutelle, skute in marelice. Natemoste tega imajo sedaj pecjakove slivove. Naj se lepo jebejo s tem - pecjakovo robo dobim kjerkoli, tiste gurmanske cmoke so pa samo oni imeli.
Tebe so žrtvovali, da so zabili smrtni žebelj v krsto konkurence:)

Ko so not začeli prodajat kokr lokalno robo sta Aldi in Lidl začela harat.

So trgovina za mase in ne gurmane, ki jih zanimajo neki cmoki čudnega okus, ki lokalcev ne ganejo...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen