Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: (graf) Bitcoin podrl nov rekord

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
[Glavni forum] Tema: (graf) Bitcoin podrl nov rekord
[#2678363] 12.10.17 11:10 · odgovor na: najobj (#2678356)
Odgovori   +    6
[najobj]
... OK, sicer so me stručkoti za bitcoine na totem forumu že nekajkrat proglasili za polpismenega kretena, ki ne razumem čisto nič, ampak prav noben mi ni konkretno povedal, kakšna je od totih bitcoinov korist v normalnem življenju ljudi ... khmm, razen da zaradi pumpanja virtualne "vrednosti" bitcoinov pohlepni narod trpa svoj realni in v normalnem življenju koristni denar v žepe tečaje pumpajočih plejerjev, ob tem pa upa, da bo našel še koga bolj pohlepnega od sebe ...
Za nas ni večjih koristi, ker pač uporabljamo "svetsko valuto" evro.
Tudi nakazila so pri nas zelo promptna. Če si nakažem denar v Nemčijo, ga tam zagledam običajno v 2 urah. V UK pa že traja kar do 2 dneva.

Če ne bi imeli evra, če ne bi bili v SEPA plačilnem sistemu, če naše banke ne bi hitro nakazovale denarja..., potem bi v bitcoinih vsekakor videl korist (večina mojih prejemnikov sprejema bitcoine). Če si le zamislim kakega reveža iz Bosne, Srbije..., ki mora nakazati sredstva v odprti svet... Pa tudi Čehe, Dance, Švede s svojimi kronami ...

Ko sem nekoč moral nakazati kune na Hrvaško, sem kmalu spoznal muke (in stroške) takih opravil.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen