Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
Zadnja sprememba: najobj 12.10.2017 10:47
[TadejK]
> Iz dokumentacije, ki smo jo pridobili, je razvidno, da so Francozi za Protej, pod katerega poleg ACH sodi še novomeška Adria Mobil, avtomobilski del in Union Hoteli, plačali 181 milijonov evrov.

Če/ker ste spregledali/pozabili omeniti: to je taisti Protej, terjatve NLB do katerega v višini 18.5 mio € so bile prenešene z NLB na DUTB za 0 (z besedo: nič) € ...
www.scribd.com/docum...from_embed (stran 5, vnos št. 211)
... in to zato, ker je tako ukazala Banka Slovenije, ki je ta prenos zahtevala s svojo tajno "BS listo B+" ...
www.scribd.com/docum...from_embed (stran 2, vnos/vrstica št. 12)
... in to tako, da NLB "z listo B+ ne razpolaga", saj ji jo je BS sporočila zgolj ustno "na sestanku" ...
www.scribd.com/docum...from_embed (točka 2.2.3.a in Pojasnilo NLB v tej točki)

Koliko let bodo vsi varuhi slovenske pravne države še gledali stran, preden bo kdo od njih končno upal javno povedati, da je šlo za načrtno oškodovanje?!
... čuj, TadejK ... evo, ker Rigelnik svoje milijone itak že od nekdaj prelaga sem in tja, bi varuhi slovenske pravne države morali malo pogledat, kako je Jazbec s plačo guvernerja svoje milijone začel prelagat sem in tja, ker rahlo dvomim, da se vsi silni milijoni, ki jih je Jazbec s prenosom na DUTB počastil bolj in manj(!) znanim profiterjem slovenske osamosvojitve, v obliki provizije niso vrnili na njegov račun ... khmm, ker če bi bil Rigelnik edini, ki si je - zvenim kot Erjavec, ampak je res - prigrabil delo slovenskih upokojencev, sploh ne bi bilo tako hudo, če mene kaj vprašaš ...

P.S.: če malo pomislim, je pravzaprav samo favšija problem, sicer pa je isti kurac, če so si delo slovenskih upokojencev prigrabili domači ali tuji profiterji, ker razen minimalcev zaposlenim niti eni niti drugi ne plačujejo davkov v Sloveniji ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen