Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odločali o katexitu, dobili Katienanmen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Odločali o katexitu, dobili Katienanmen
[#2676872] 03.10.17 23:36 · odgovor na: Gustl (#2676806)
Odgovori   +    10
[Gustl]
> [FrRoSt]
> > [Gustl]
>
> > > [bc123a]
> > > > [Gustl]
> > > > Tadej, jaz ne razumem naslova. Kaj je Katienanmen? Iz nečesa si sestavil, ampak na prvo žogo mi ne potegne. Morda je za razmislit o naslovu.
> > >
> > > Katalonija in Tiananmen, meni je potegnilo pa res od prve.
> > >
> > > WTF gustl?
> >
> > ČEstitke. To ne pomeni, da bo večini, torej je zelo verjetno problematičen naslov.
>
> Verjetno si bil takrat še malce premlad, da bi razumel, doživel in se spominjal, kako so bile vse oči upirjene v dogajanje in reakcijo na Tienanmenu. :)

Vsekakor mi je bila zadnja briga in imam posnetke tistega Kitajca, ki je stal pred tankom (pa ne prav dolgo), v glavi najbrž iz kakšnega videospota na MTV (to je res, nek videospot ima to notri).

Vseeno je, kaj je razlog, zakaj mi ne potegne iz prve. Dovolj dolgo že to delam, da lahko ocenim, da nisem osamljen, torej ni v meni problem, ampak v naslovu. Tko to je...
Niso bralci Financ tipični Slovenci. :)

In primerjava se meni zdi kar primerna, čeprav ni prav catchy, nima sound bita.

Kitajcem se je tam pokazalo, da ze res, da se Kitajska odpira, ampak na demokracijo naj pa kar takoj pozabijo.

In tukaj sta Španija in ostale EU države odreagirale podobno. Že res, da se pretvarjamo, da smo demokratični, ampak še vedno se samo pretvarjamo.

A je v Sloveniji kaj drugače? Če bi sedaj z absolutno večino zmagala stranka, ki bi začela delati red in odstavljati apartčike globoke države , je naslednji dan v Sloveniji revolucija. Tudi kakšen atentat.

Spremembe so v resnici zelo mukotrpno delo in samo na dolgi rok uspešne.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen