Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.169
Zadnja sprememba: crt 03.10.2017 08:38
[zupancuros]
OK, razumem.
Hvala za razlago. Verjamem, da se toliko časa nazaj težko spomniš vsakega, ki te je "napadal" ali ti imel kaj za povedat. Teh je bilo najbrž veliko.
da.
Sem pa pomisli, da se mogoče vseeno spomniš, ker si tako vestno odgovorjal na moje komentarje
moj pristop je, da zelim biti s komerkoli na prvo zogo prijazen. i just don't take any bullshit. tako da dokler se te res ne navelicam, se lahko kar dolgo vestno in lepo pogovarjam.
poleg tega pa sedel pred teboj leta 2003 v tedanjih prostorih časnika Financ na Bavarcu...
...in odgovarjal na tvoja vprašanja v stilu... Kaj je Chaebol:)
e vidis... to po moje pri novih kadrih dandanes zelo manjka... :)
Na koncu današnjega odgovora si sicer zaključil oziroma opozoril, da naj pazim glede možnosti ponovitve zgodbe...in potem človek dobi občutek, da se je spomniš oziroma bi lahko brez težav pogledal v zgodovino foruma:)
to sem zapisal zato, ker se mi zdi nenavadno, da se kdo tako ukvarja s tremi besedami "in other news". in ker ob tem sam poves, kaj da si pocel v preteklosti, seveda ob tvoji sedanji zagretosti pomislim "hm, da ne gremo slucajno spet tja".
Kakorkoli, se opravičujem za tale (verjetno nepotreben) history backcheck in hkrati umikam request tebi osebno na business networku, ki se mi "penda" več dni.
ok.

zelim tebi in projektu, katerega zetone imas, uspesno pot.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(