Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kateri regulator naj se ukvarja s kriptožetoni?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.867
Zadnja sprememba: najobj 28.09.2017 17:35
[MrRooky]
> ... čuj, kaj lahko ti delovanje totih bitcoinov v venezuelskem gospodarstvu malo bolj opišeš (= nalimaš linke), ker jaz tukaj na Financah neprestano berem, da v Venezueli gospodarstva sploh nimajo več, kaj šele da bi ga modernizirali z bitcoini ...
Modernizirali :)))) Tudi mi v Yugi nismo modernizirali monetarnega sistema z "Dojče mark" ampak smo bili "črno borzijanci" in še malo slabše imajo Venezuelci, ki pa se rešujejo z kriptovalutami in ne FIAT denarjem, ker konvertibilnega FIATa ni...

Kako delujejo BTC in ETH v Venezueli, sem že opisal, tako je opisal tudi avtor tega prispevka. Vse to je opisano na raznih forumih o kriptovalutah, to opisujejo ljudje, ki so tam bili in smo videli tisti, ki smo tam bili. Glede na izkazano računalniško pismenost, mislim, da si z lahkoto malo pogooglaš in najdeš odgovore ;)in linke ;) V enem od odgovorov (ne na forumu Financ!) sem pisal zelo nadrobno trgovanje v kriptovalutah tako v Venezueli, na Kitajskem in še par afriških držav sem dodal. Žal odgovora ne najdem...Da ne bo, ja pa jade... evo ti par linkov verjetno malenkost bolj verodostojnih avtorjev, kot je lahko ali ni nekdo, ki se skriva za nickname Rooky :)))))

www.cnbc.com/2017/08...tcoin.html

news.bitcoin.com/bit...tarvation/

www.youtube.com/watc...tzdVvt17eo

>
> P.S.: ker si po nemarnem omenil moje ime, je tukaj forum.finance.si/?m=...002&single nadaljevanje najine zgodbe, ki pa je itak nisem jaz začel, ampak jo je s svojim člankom z naslovom "WSJ: Bitcoin je verjetno vreden nič" začel Janez Tomažič


Se opravičujem, za nemarnost. Ni bilo s slabimi nameni!
lp
R
... eh, pa menda ne boš rekel, da bitcoin ni bolj moderen od "Dojče mark", ki niti ne obstaja več ...

P.S.: ljudje v Venezueli so zviti, ker lepo danes kupijo en bitcoin za eno enoto denarja (= ne svojega bolivarja), potem počakajo en dan in en bitcoin jutri prodajo za deset enot denarja, potem pa spet počakajo en dan in z desetimi enotami denarja pojutrišnjem kupijo tisoč bitcoinov, potem pa spet počakajo en dan in tisoč bitcoinov prodajo za milijon enot denarja, potem pa spet počakajo en dan in ... aja, ker morajo jesti in piti vmes za zaslužen denar (= NE za bitcoine) kupijo še nekaj hrane in pijače, ampak to ne spremeni bistva njihovega gospodarstva ... čuj, če to ni modernizacija gospodarstva, potem pa res ne vem, kaj je sploh še lahko bolj moderno ... aja, pa ne se jezit, če se malo hecam, ampak na svoj najobjestnejši način sem povedal bistvo, zakaj bitcoin v sedanji obliki NE MORE biti menjalno sredstvo in zato ne more biti nosilec nobenega gospodarstva, pa naj bo še tako razsuto, kot je gospodarstvo v Venezueli ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen