Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
pred finalom. malo analiziram in se igram s podatki. premec vhodna predpostavka je 50-50. gledam kako odigrajo po cetrtinah, gledam kos razliko.

to trotl metodo sem zgruntal originalno za hokej, in se je izkazala za presenetljivo dober prediktor pri dilemi ali se bolj splaca stavit pred tekmo ali pocakat na boljse kvote v zivo. na basketu sem naredil samo par simulacij in se zaenkrat obnasa se boljse.

srbi navalijo v 1/4, nakar pocasi padajo. ce v 1/4 ne naredijo prednosti, postanejo ranljivi. 1/4 jim obtezi blizu 50% koncnega rezultata. dobro kontrolirajo majhno prednost. primerjalno so najbolj ranljivi v 3/4. obenem niso nikdar zaostajali po 3/4 razen prve tekme proti rusiji, ki so jo tudi pusnili.

nasi imajo malo drugacno distribucijo. tudi oni razturijo 1/4 (37,5%), v drugi malo padejo, pa spet razturijo v 3/4 (isto 37,5% koncne razlike).

oboji v 4/4 ne blestijo! sklepam, da oboje jebe kratka klop. ce grejo v 4/4 izenaceni, bo flip of a coin.

povzetek. srbija je blagi favorit za 1/4, izenacena 2/4, slovenija velik favorit za 3/4, flip of coin 4/4. po tej logiki se mi zdi value na slovenijo.

najvecji value vidim v ht/ft srb/slo, trenutno @8.75.

kdor misli stavit na srbijo, bo verjetno dobil boljse kvote premec, in obratno, na slo vidim super okno v zivo v drugi cetrtini.

vazno. vsebinskih tipsterjev se nisem analiziral, bi jim pa dal v tem primeru prednost pred statistiko, majhen N plus finale ima svojo cudno logiko, ki pogosto demolira statistiko.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen