Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

danimo sporočil: 89
eni imajo občutek vrednosti dela

ukvarjali se bi lahko s plačami sindikatov, ljudi ki plenijo občine, javan podjetja, državljane slovenije

stalno je treba ubijat kmete, vinogradnike, tiste ki trdo delajo, pa si ne morejo kupit porscheja cayana za 200k, ga razbijejo in vozijo dlaje novo sedmico za 150k, ti pa so namišljeni kmeti, ki izkoriščajo ljudi, prodajajo trdo d.... pa vmes še zelenjavo.

volim ljudi ki jim več ne zaupam, sistemu ne zaupam da bo delal v prid mene, dela prav nasprotno, polni žepe ko vlada , zato pa je boj za drugi tir.

ker če imaš denar te pustijo pri miru.

tako policisti kupujejo vikende na morju, drage avte, pravijo da nimajo denarja slabe plače,....., v imenu sttaršev, pa jih nihče ne preverja od kod jim denar

ne vemali ta država predstavlja prihodnost ali plenjenje naroda ki ga je izvolil.
tako še ni plenila cerkev niti turki( če lahk rečem)... če potegenmo na celo leto
od moje bruto plače+ moj bruto delodajalca - DDV in priskledniki, mi ostane 30-40% vsega


realnost je drugačna kot pa v pisarniški mizi v ljubljani, tega še novinarji ne razumejo, kaj bi še enocelična bitja

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen