Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[kajulci]
>[NemirniTujec]
>Jaz celo menim, da smo ze v casu ko tudi znanstveniku prizadevanje za resnicnimi dognanji financno in karierno skodi - bolj se mu splaca stancati popularne parole, vec objav bo imel in hitrejse napredovanje in v vec eminentnih "svetov" in omizij in uprav bo povabljen.

>Drzi. Ampak posledica tega bodo miljarde v nic zmetanega denarja,

Motiš se. To niso milijarde zmetane stran, to so milijarde, zmetane v fdvjevski tip folka, ki ne zna nič delat, ki tudi sposoben ni nič delat, a hkrati predtavlja močnega potrošnika. Potrošnike pa uni folk, ki ga tišči denar, rabi, ker to je točno folk, ki je in the first place sploh omogočil ves ta zaslužek, zaradi katerega zdaj ta folk denar tišči.

p.s. po mojem so ta zgornja čreva neberljiva, pa kaj.

Če naj bi počeli samo tisto, in investirali samo tja, kot se tebi zdi koristno in smiselno, bi čez nočč vsi pocrkali, ker bi bil obrat denarja enak 0.
Bravo.

Jaz dobro vem, da te bomo uspeli iz pravicniske borke za osebno svobodo spremeniti v plemenito komunajzerko. Nisva ne ti in ne jaz kriva, da razviti del sveta tehnolosko prihaja v stanje, kjer je za vecino prebivalstva komunizem edini smiselni sistem :-)

Saj bc123a vse to ze ve, but he just hates it. Na zivce mu gre, da njegovo resnicno izjemno razumevanje sveta ni vredno niti toliko, kot podedovano stanovanje v fuzinah in vztrajno voljenje erjavca.

Do naslednje vojne, seveda. Which might come sooner than expected :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen