Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[kajulci]
Aja, fak, jeba :))

Kaz to sicer vidim cisto drugace - tudi slovenski moski se morajo ustimat in se nehat hvalit kako oni ne rabijo drugega ko dveh parov kmetavzarskih kavbojk in 5 t shirtov. Ker moski za priclacnost ne rabi lepih potez in proporcev, ampak urejenost garderobe in frizure. Pa smo zopet pri zmagi, ker vas trendi silijo, da zacnete dajat nekaj nase. Saj v realnosti je ze tako, da gre pri mlajsih generacijah vecja lepota zensk in vecja urejenost moskih z roko v roki. Pri ne vec tako mladih, kot sem jaz, pa gre to potem tako, da sem morala jaz s pistolo na glavi prisilit mojega tipa mnogo let nazaj, da je nase naclekel G star, potem pa se stalo naredit sred stacune, da mi je dovolil, da mu jih kupim (ker sam tega sita VALJDA da ne bo). To je bilo mnogo let nazaj. Zdaj se ze nekaj casa drkava, ker bi jaz rada, da nase da se kaj drugega kot G star, ki so se mu nakopicile skozi leta, pa ga ne morem spravit drugam :)) S tem hocem rect, da tudi oni bezvezni tipi ugotovijo, da se fajn pocutijo, ce tudi na zunaj fajn zgledajo, ampak dokler imajo dovolj brezveznih zensk na voljo, ne rabijo na sebi nic naredit.
Kaj je to G star ?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen