Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.191
[sopranos]
> > Kdo je ugotovil? Par mojstrov na forumu? No, vaša argumentacija, da se je zmotilo pri vejici ne zdrži vode. Takole po spomunu, je 88% Slovencev živi v lastniških nepremičninah. Nekaj jih je potem živi pri sorodnikih. Nekaj preko oddajanja na črno. Zato se mi zdi številka 2,4% veliko bolj realna kot pa 24% kot ste trdili nekateri.
> Jaz nisem nikoli trdil, da je takšnih stanovanj 24%.

Ja, so pa trdili nekateri pred tabo, potem si se pa ti s tem strinjal. Pa jaz zaradi tega ne mislim zapenjati, ker ni pomembno. Ker so se strinjali, da je ta številka nenavadno nizka in da ne odraža čisto dejanskega stanja, ker pač ne vključuje vsega.
hello, tukaj mr. nekateri.

povedal sem, da se mi zdi 2,4% sumljivo nizko, in podal dodatne vire, ki kazejo radikalno drugacno sliko.

nakar sem se dodal, da se je po moje tukaj zgodilo to, da se je nekje na poti od virov do koncnega izdelka premaknila vejica.

ali obstajajo kaksni drugi ljudje, ki karkoli od tega kategoricno trdijo, ne vem.

lahko ti pa se enkrat podam te dodatne vire (komada 2)

forum.finance.si/?m=...536&single

(sodec po prvem je v sloveniji owner-occupied stanovanj nekaj cez 75%, kar dejansko lepo sovpade z moznostjo, da bi bila njej komplementarna cifra 2,4 sfaljena za faktor 10, torej eno mesto vejice.)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(