Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.929
Vrnil sem se s prekrasnega hrvaškega morja, vseeno sem bil aktiven na tem portalu, pogovarjal sem se s tamkajšnjimi ljudmi in njih tam zanima preživetje - zaslužek. Seveda po klasični mediteransko balkanski navadi srečaš tam doli 85% nizkokakovostne ponudbe, vendar če znaš izbrskati teh preostalih 15%, imaš eno lepo celovito dopustniško izkušnjo za relativno malo denarja. Suma sumarum.

Sicer pa smo bili med njimi, hrvaškimi gostitelji in gostinci, zelo dobrodošli. Vemo, kam gremo, preverjeno, in max. uživamo.

Kaj želim reči? Da bo čas naredil svoje, mi le moramo vztrajati na svoji poziciji in izkoristiti vsa pravna sredstva, tudi razširitev manjših problematik še na haaško sodišče za mednarodno pravo, kjer bo osnova za razmišljanje - arbitražna odločba.

Sicer pa bo prva, delna potrditev arbitražne odločbe kot pravilne prišla z izterjavo stroškov hrvaškega bremena udeležbe v tem postopku.

Na Hrvaškem politika še ni zmožna treznega premisleka o marsikateri stvari, počasi, počasi pa se bodo unesli. Čas naredi svoje. Mi pa moramo svoje tudi narediti in vztrajati. Tako kot je bilo z osamosvojitvijo. Le vztrajnost nas je pripeljala do svoje države.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen