Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 09.07.2017 19:18
[bozo666]
Spoštovani VIKIBEDI......jaz bom vedno na liniji znanja in modrosti, ker ne prenesem norosti.

In vsak moder ve, da zagovarjat kvislinge ne gre.....le pri nas tisti zvezdniki SDS-a, ki so jih včeraj z zvezdami na kapah objavili na zadnji strani MLADINE, imajo o svoji poti slabe spomine in pozabljajo kako so zvezdo častili, se v Beogradu , Tacnu ali na poti Avnoja potili.

In ker zgodovino še kar poznam, se mi ni težko potruditi in v digitalni knjižnici najti kak kolaž, ki hitro manipulante postavi na laž.

Ali ste že uspeli najti v Sloveskem domobranstvu govor SS generala Roessenerja organizatorju sloveskega domobranstva kapetanu SS-a Schumacherju ob njegovem odprtem grobu v Kranju.

Vidite, en sam govor SS-generala....."sem mu ukazal ustanoviti slovensko domobranstvo in nalogo je hitro in uspešno opravil"....premaga vse današnje manipipulacije....še sploh, če se prebere dodatek domobranskega časopisa, ki pove, da je SS-kapetan Schumacher padel, ko je reševal ranjenega domobranskega oficirja......

To bi moral prebrati tudi naš Pahor, ki tudi nima pojma o marsičem iz zgodovine in mu je pomemben samo drugi mandat.

DIGITALIZACIJA je cepivo proti MANIPULACIJI....ha,ha Mladina pa klinika za nekdanje zvezdaše, ki jih najeda demanca...in se danes zgražajo nad rdečo zvezdo, ki je simbol odpora proti okupatorju-tudi današnjem, ki tlači in izkorišča delavce.
Spoštovani Božo, digitalizacija je smo še ena oblika manipulacije, to bi pri svojih letih, ki verjamem, da niso več rosno mlada lahko vedeli.
"Es gibt keine Regierung ohne gute Propaganda", to je izjavil en veliki mislec in praktik, osnivač digitalnega marketinga, takorekoč, bi lahko rekli. Pa ne bom omenjal imen, da me ne nodo dali na črno listo.
Božo ne sekirajte se, ste pač padli ne eno stran enačbe /(levo ali desno) nimaveze.
Jaz imam rad ta umetniški vtis, jebe se mi za vaš politični kontekst, če mi ne zameriste.
www.youtube.com/watc...HvCXLGx5Ro

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen