Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
... Med poslušanjem predavanja Tomaša Sedlačka, glavnega ekonomista ČSOB in nekdanjega svetovalca Vaclava Havla, sem se spraševal, kateri od naših ekonomistov ima mednarodni doseg. ...

... evo, sicer se mi ne sanja, kaj mora slovenski ali katerikoli ekonomist narediti, da doseže mednarodni doseg, ampak če ima mednarodni doseg nekdo, ki ni pijan ali drogiran in kljub temu pred odraslo publiko na Finančni konferenci v Portorožu izjavi, da "Tako kot je pametni telefon izrinil budilko z vaših nočnih omaric in tako kot bodo v nekaj desetletjih izdelovalci čevljev bankrotirali, ker čevljev ne bomo potrebovali več. Danes namreč skoraj ne hodimo več v gozd, čez desetletja ne bomo več hodili naokoli." , potem mora biti nekaj hudo narobe s tistim, ki ob tem dobi tako asociacijo, da si postavi vprašanje "Kateri od naših ekonomistov ima mednarodni doseg ?" ...

P.S.: če bi jaz bil Frankl, bi Financarji imeli Cesarjeva nova oblačila od Hansa Christiana Andersena za tedensko obvezno branje, vsaki ponedeljek zjutraj pa bi morali narediti kratko obnovo, da čez teden ne bi pisali neumnosti ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen