Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[kb14]
> [vrac]
> > Na kak način so "nategnili glupe slovenčke" ???
>
> Ma če ti uspe koga nasamariti za preko 100 milijonov EUR-ov, mora ta biti glup ali je skorumpiran. Kako so pa to izvedli, sem pa menda bil dovolj jasen. Če pa kdo verjame, da je moj zapis napačen in morda preveč črnogled, pa naj kar verjame da je tako.

še vedno ne razumem, kako so mene (kot kao "glupega slovenčka, ki plačuje davke") nategnili.

Pa saj je agrokor lastnik podjetja. Torej ima podjetje v njegovi lasti izgubo (in slabo sposobnost prilagajanja na obstoječo konkurenco v panogi) in milijardo pufov. Torej so sami sebe nategnili.

P.s. Sam ne mi o nacionalnem interesu, da se ne primem za denarnico
Človek, ti ne razumeš situacije. Agrokor v tem trentku izčrpava Mercator in na njegov račun zmanjšuje najverjetneje dolgove do Rusov, ki niso tako uvidevni ko smo Slovenčki. In dolgovi, ki jih ima Mercator do slovenskih bank boš v primeru stečaja Mercatorja, in ta bo prej kot si ti sploh predstavljaš, če ne bo ukrepov; boš te dolgove kot davkoplačevalec poravnal preko višjih davkov in nižjih penzij ravno ti, ki si mislil, da si se rešil ene preteče nevarnosti, pa te je ta "rešitelj" spravil še v večje nevšečnosti. Ne vem zakaj ne razumeš, da Hrvati prodajajo vse kar je vrednega, predvsem prodajne centre, vsa hčerinska podjetja razen Mercator Tehnike so že prodali, razdolžitve Mecatorja pa nobene? Ti sploh razumeš kje je bistvo?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen