Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo je v resnici uničil Cimos?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-200699 sporočil: 2.054
[Glavni forum] Tema: Kdo je v resnici uničil Cimos?
[#2641598] 21.02.17 15:47 · odgovor na: supernova (#2641579)
Odgovori   +    5
Glede na to da sem ona trapasta generacija, ki si je morala svoje stanovanje, avto... kupiti s tistim denarjem, ki ga je zaslužil, edina možnost plačila na obroke so bili čeki, seveda če so v trgovini kaj dali na zamik, ne govorim o obdobju ko čeki niso prihajali. Ker sem bil iz družine, kjer sta si moja starša zgradilalastno hišo(drugače pa nebi dobila stanovanja) sem na istem pristal jaz, stanovanja in krediti so bili takrat rezervirani za lumpenproletarjat. Po osamosvojitvi kot podjetnik nisem imel pravih poznanstev, tudi nisem prišel do kakega kredita, pozneje ko nisem več potreboval kapitala, so mi sicer te ponujali, na vprašanje kako se to vrača pa so mi razložili, da se tako ali tako naredi, nov kredit... ali vas to na kaj spominja, seveda bi v ta norem obdobju lahko prišel do kredita, saj sem imal nekaj kapitala v "štunfu", pa tudi denarni tok sem imel velik. Torej mi ne prodajaj bučk, vse s čimer se preživljam ne izvira iz kreditov in mi je malo trapasto, da naj bi sedaj za kazen, ker pač nisem jemal kreditov, plačeval tuje kredite.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen