Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vaš sosed ima vse, le koliko zasluži?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Vaš sosed ima vse, le koliko zasluži?
[#2618361] 26.09.16 14:29 · odgovor na: (#2618303)
Odgovori   +    0
[Inside]
To je to na kratko. Ne moreš mi dat toliko denarja kot ga lahko zapravim. Poleg tega rabim več in več prostih dni za potovanja, zapravljanje, drage konjičke. Enim se ko jim daš malo več dobesedno zmeša in pozabijo kje so se rodili.
Če varčuješ si v tem sistemu kaznovan tako ali drugače. Poglej banke, družba te ima za čudaka, ker nimaš to, drugo, tretje.
Republikan bi rad čez noč american vej of lajf pri nas za vse brez izjeme, kar je no go. Malo več samostojnosti, mobilnosti, podjetništva da nas reši malo zapečkarstva ok, ma ne pa zdravstvo, šolstvo,.. za bogate za ostale pa prodaj ledvico. Država ne sme prihranit več kot ustvari, to pomeni padanje. Država mora živet stalno v limitu, ljudje pa v plusu.
Tako. Na kratko. Veliko jih ima veliko, malo jih ima dosti.

Tako. Davki bodo vedno previsoki. Jamrali bodo vedno. Le kaj bi lahko počeli, če bi ukinili davke!?
Potem bi se lahko samo tiho sončili in premišljevali o nepremičninah in najemninah, katere pobirajo.
In sedaj bo država ker to vidi kupila enega 5 pa jih bo izviselo. Za statistiko bo naredila vse. Ni druge, da se organizirajo in gredo. Škoda, ker v moji mladosti do 25 let, ni bilo tako odprtih možnosti, ker me verjetno nebi tukaj gledali. Morda pa uspem zbežat v penzijo nekam.
Tako. Ta eden bo imel posebne privilegije in domače možnosti, da se izkaže. Tako ali drugače.

Ne vem, kako je sicer bilo v tvoji mladosti, :) v moji so se; vsaj tako je bilo videti, slišati in razumeti - odprle neslutene možnosti, katere bi nam še amerika zavidala. Verjetno pa tudi danes nismo daleč; od amerike namreč. :)
Morda bi si lahko šel ogledati kakšne otok na lokacijo v ali blizu tihega ocena.... Kjer še destinacija ni tako zelo razvita in draga. :)
Za lepšo prihodnost. :) Lepo starost, ali kako že temu rečejo? :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(