Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 08.09.2016 09:59
[novica]
> [najobj]
> > [novica]
> > > [najobj]
> > > > [novica]
> > > > > [LukaaAabb]
> > > > > povem vam da imam raje klasični taksi kot pa uber in vse to naj ga uporablja tisti ki ga želi jaz ga ne bom !
> > > > meni je v vseeno, kako pokličem taksi. sam sem s svojim uberjem (geslo taxi v tlf imeniku) zelo zadovoljen. cena 15 evrov za 20 km do doma pa se mi zdi sprejemljiva. če bo uber cenejši, ga bom z veseljem uporabljal...koliko bo cenejši, ali bo ob taki ceni ostalo še komu kaj za kruh, bencin in podobne malenkosti, to pa je drugo vprašanje. in težko rečem, da ni moj problem, ker nižanje cen v nedogled je en tak bumerang, ki zna prej al slej tudi mene usekat po buči.
> > > > novica
> > > .. čuj, Novica ... evo, mene pa bolj od nižje cene prevoza zanima, kdo mi garantira, da bo Uberjev voznik partner mene vozil naokoli z 0,0 promila alkohola v riti ... OK, sicer mi tega tudi za taksista noben ne garantira, ampak taksistu vseeno malo bolj zaupam, ker se taksist tudi brez morebitne nesreče poslovi od svoje službe, če ga dobijo s samo enim pirom v riti, toti Uberjev voznik partner - če prav razumem - pa se lahko še naprej preživlja s svojim osnovnim poklicom, tudi če nesrečo povzroči ...
> > >
> > > P.S.: hecna se mi zdi naivnost - ja, butaste - raje, ki bi za en evro riskirala svoje življenje, ne da bi se prej pozanimala, kaj vse se dejansko skriva "zadaj" ...
> > osebno močno dvomim, da je taksi v ljubljani lahko še cenejši kot je. in po moje niti ne rabi bit cenejši...
> ... OK, če boš še enkrat prebral moj post, boš videl, da mene ne zanima cena, ampak me zanima varnost ...
prebral sem tvoj post in ne da se mi kregat. razumem, kaj te zanima. tudi jaz raje pridem domov v enem kosu, kot da me režejo iz avta...ampak ne vem, kdo oziroma kaj ti lahko v prometu garantira varnost.
lahko, da sem butast, ampak dvomim, da mi lahko kdo garantira, da oldskul taksist ob treh zjutraj ni neprespan, da ni pred tem šihtom osem ur delal v mehanični delavnici (to pišem zato, ker točno enega takega taksista poznam)...enako dvomim, da spletne platforme zaspani ali pijani taksist ne bo mogel nategnit. je pa dobro to, da boš lahko potem, ko te izrežejo iz zmečkanega uberja, vsaj review napisal, da je tip pijandura in se z njim ne bi več peljal.
novica
... čuj, ne se zdaj jezit brezveze, ampak raje priznaj, da si šele drugič res prebral, kaj sem vključno s P.S.-om napisal prvič ...

P.S.: v prometu nič ni ziher, ampak je vse v sferi večje ali manjše verjetnosti, vsekakor pa je vsaj za mene boljša manjša verjetnost za nesrečo in 0,0 promila alkohola za profesionalne voznike prispeva k manjši verjetnosti, da bodo oni povzročili nesrečo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen