Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Komunisti, neoliberalisti, isti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-126255 sporočil: 2.565
[Glavni forum] Tema: Komunisti, neoliberalisti, isti
[#2606757] 09.07.16 17:30 · odgovor na: najobj (#2606728)
Odgovori   +    7
[najobj]
> [rename]
> Lej...pozabi name in glej samo racunico.
> Milijardo faking stiristo milijonov efrof....milijardo stirsto €. Pa cetudi bi to kitajci res naredili "u pola cjene".
> Return of investment je mensezdi 400 let ali koliko ze. Tudi ce jih je samo 40, je to way toooo much.
> Bojo pac une tete in strici u Pragu in Budimpesti en teden dlje cakali na hjundaja ali pa kijo iz Koreje.
>
> Zato tud jaz ne dam mojemu prjatlu 140kil efrof za neki jebeni CNC ki zna vse, menda se kavo skuha....ampak jaz kupim za kofe illy aparat za 170 efrof.

... pizda, Slovenija ima res neizmerno srečo, da leži na najkrajši poti sl.wikipedia.org/wik...BEeleznica od Dunaja do Trsta, ker če bi na avstrijskem dvoru pred skoraj dvesto leti imeli take zarukane kratkovidne vladarje, bi ti v tistih hribih še vedno sekal drva, okopaval krompir in hodil peš ...

P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...703&single ti je Endimion lepo napisal, kako deluje svet ...
Brez železnic rasistične K.u.K. bi imeli v Ankaranu lepo školjčišče in ljudje nebi vedeli kaj je CNC mašina. Neke vrste Pokahontas land bi imeli. Agrarno utopijo ala Pol Pot.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen