Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Simona Toplak: Stojan Zdolšek je moj idol!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

spiderman sporočil: 1.741
[Glavni forum] Tema: Simona Toplak: Stojan Zdolšek je moj idol!
[#2605163] 01.07.16 20:39 · odgovor na: sopranos (#2605109)
Odgovori   +    25
Zadnja sprememba: spiderman 01.07.2016 20:49
[sopranos]
Skratka, kot je že Mazzini napisal, bi se jim morali novinarji v obraz smejati. In jih odkrito jebati v glavo. Sorry, ampak res.
*****
Točno tako!
Sem bral tisto Mazzinijevo kolumno. Odlično! Smejat se jim direkt u glavo.
.
Tako pa imam na tiskovnih konferencah res občutek, da so vsi novinajri "na piškotkih", kajti kakršnekoli neumnosti vam politiki servirajo, jih z vso resnostjo poslušate kot, da so najpametnejši na svetu.
.
Ej, ces(r)ar je nag!! Nehajte befirati.
.
Čisto enostavno, ob naslednji "pogruntavščini" vlade, Cerarja - kot je bil tisti bebast napis "Slovenec sem..." -
"Gospod predsednik vlade, s tem napisom mislite resno? Zakaj je potrebno navajati, da ste Slovenec, saj to menda vemo, oz. ali ste nestrpni/izključujoči do ostalih narodov in narodnosti, ki so tudi državljani Slovenije :-)?
Vemo tudi, da iščete rešitve, saj ste vendar predsednik vlade in vas zato plačujemo, zakaj je potrebno to posebej navajati? Je ta napis delo PR službe, ali vaša ideja?
zakaj moramo pri prehodu meje z Avstrijo že pol leta kazati osebne dokumente? So nas že vrgli iz šengna, pa nam tega še niste povedali? Če ne, smo protestirali pri avstrijcih?
Pa maltretiranje branjevk z oboroženimi cariniki. Pa zaupanje kradljivemu Mramorju, Brenčičevi, Kolarjevi, pa otroška kirurgija - mrtvi otroci, naj se dogaja na tem primeru? še vedno vsem zaupa...
Materiala kolikor hočeš...
...skratka, brez kakšnega žaljenja, čisto preprosto, argumentirano jih lepo JEBATI V GLAVO vedno in povsod, vsakič ko imajo mikrofon pred gobci in kamero na faci!!!!
.
Ampak novinarji ste take servilne, usrane, mevžaste riti in vsem jeste iz roke in samo kimate vsaki neumnosti, kot eni šolarčki.
Pa naj bi bili novinarji izobraženi, inteligenca naroda itd.. ...za kozlat.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen