4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
5 ur
Najbolj brani članki danes
6 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
9 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
9 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
9 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
9 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
10 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia tekmecem: ''Ne ogrožam vas, le kažem kaj znam''

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[Niki11]
Zakaj pa potem ne kupiš Volkswagna? Saj živimo v demokraciji...
Zato, ker lahko za svojo 6 let staro Kio iztržim kakšnih 20-30 procentov nabavne cene - če seveda kupec ne bo vedel, da je ta avto v programu "7 let zajebancije". Če pa ti mojo Kio odkupiš za "pošteno ceno", bom gotovo kupil drug avto, ki ne bo Kia.
Ali pa se bojiš, da ti bo šel, tako kot je šel marsikomu, motor v franže že po 50K km, ali pa shodil DSG menjalnik.
Kdor ima take izkušnje z VW, pač pizdi čez VW. Jaz imam same težave s Kio, zato v prihodnje pač Kie ne bom niti povohal več.
Vsi se kvarijo, a eni vseeno precej več - glede na to, da si že Nemci upajo napisati v svojih tradicionalno domačim avtomobilom naklonjenih revijah, da je Kia v smislu kakosti na vrhu, me težko prepričajo neki kranjski populizmi.
To kar ti pišeš, je "rekla-kazala". Moje trdtve pa temeljijo na osebni izkušnji z znamko, ki jo ti tako zelo hvališ.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen