Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.169
Zadnja sprememba: crt 01.07.2016 08:13
[darko32]
> [crt]
> > [darko32]
> > ŽAl pa opažam, da v KOPER pridejo v bistvu samo z nekaj kontejnerji in še če zraven dodaš stroške, ki jih navaja članek pa dobimo nerentabilno LUKO.
>
> kje pa je ta nerentabilna luka? ker ta koprska na oko ni videti taksna. luka-kp.si/slo/poslo...a-porocila


Ma pusti poročila. Papir prenese vse. Jaz gledam drugo in to je zakaj pride v LUKO lodja dolga 350m in ima naloženo samo nekaj kontejnerjev, čeprav ista ladja lahko pripelje bistveno več kontejnerjev. Če si za stvar pojdiva delat izračune na tej točki.
zal - ce se enkrat zacneva it, da porocila niso prava, potem tezko nadaljujeva, ker drugega podrobnega javnega vira o poslovanju ni. ostane samo, kaj kdo osebno misli, je nekje slisal ali sklepal.

vsekakor pa se strinjam s tabo, da je vec denarja od polno nalozene kot od pol prazne ladje. to ne zahteva neke hude matematike. kar nadalje pomeni, da bi lahko luka naredila se vec, kar je lepo, vsekakor boljse kot pa zapolnili smo vse kapacitete in nimamo vec kam rasti.

zdaj a je res, da so ladje pol prazne, pa kolko je taksnih, pa a bo to resila luka ali posiljatelj... tega pa jaz ne vem.

(na oko mi sicer zgleda kot riziko za ladijskega prevoznika.)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen