Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
[pobalin]
> [simona2]
> joj, kako mi gresta na živce :) ker ne rabi evrov, ampak se bo bs zadovoljila s štirimi milijoni hrušk... :) dokapitalizacija s pozornostjo :) ali pa z dobro voljo :)

Za hec takole občasno preverim, koliko odgovorna urednica bere (moje) komentarje. :-)

Čisto mimogrede, ste že kje pisali, zakaj SVIZ, ki je pomemben solastnik DH, nima pri DH odprtega niti enega samega računa? Vse ima pri državni NLB. Ker so kot predstavniki državnih uslužbencev nasprotniki predatorskega privatnega kapitala? Ni že čas za intervju s Čurkijem? :-)
Zelo dobro spremljanje. Največja blamaža pa je, da po eni strani napadaš kapitalizem in sočasno sam si del kapitalizma. Torej si solastnik in hočeš dobiček in sočasno govoriš, da se iskorišča delavce. Mar ni skregana logika. Jaz temu pravim lopovščina pod krinko pravne države. Očitno korupcija več nima več mej. Zato bo potrebno tudi to barabinstvo in lumparije zatreti v celoti, saj tako več ne gre naprej. VSak dan vidimo sitemsko korupcijo, kjer celo držijo svečo tisti, ki bi jo morali naznanjevati in se boriti proti temu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen