Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
[simona2]
keč je v tem, da imajo oni zaprti krog, ki je čisto ok... ampak, problem je, da očitno vedo, da ni dovolj ... in mi imamo definitivno žensko, ki ni bila v tem krogu, pa so ji ponudili... seveda to pomeni, da nimajo denarja - in da stvari niso tako lepe in krasne... in seveda jih moti, če kdorkoli podvomi v to, ali so stvari lepe in krasne... če te kaj moti, kar je na naslovnici - je simpl recept - don't do it...
sploh pa, najbolj mi grejo na živce vsi, ki delajo "shit" - potem pa tožijo -- sava re, dh, zimmermann... in najbolj mi gre na živce, ker nekateri mediji, samo da jim pomahaš s tožbo - pa potem res nehajo spraševati... in to, da si nehaš zastavljati vprašanja - potem pa rata še večji shit :)

Spoštovana SIMONA

Sindikati so iz članarin svojih članov iz stavkonih fondov prenakazali določen del sredstev v to hranilnico. Po mojih podatkih je bilo že okrog leta 1994. Tukaj pas e pojavi novi poglavje in to je pranje denarja v vodstvih sindikatov. Zato pozivam DELAVSKO Hranilnico in navedeno odvetnico, da javno pove podatke kdo je vložil sredstva in kdaj.
Novinarju pa naj pokaže znesek vplačil.
Davčna uprava naj preveri kako so prikazovali v letnih poročilih in kako so se obračunavale obresti za navedena sredstva ter komu so se nakazovala.

To je potrebno zato, da se bo razjasnilo kako so se pisala letna poročila tistih sindikatov, kateri so vložili denar v to Hranilnico.

Če gledamo matematično vidimo, da plačujejo ljudje članarino in potem še obresti za vložen denar iz njihovih članarin. To pa več ne more biti neporofitno delovanje sisndikatov ampak pranje denarja. Nalijmo si enkrat čistega vina.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen