Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

veesika sporočil: 44
čas vnosa: 21.04.16 04:47
Ta stvar ki jo je napisal CERAR na profil da vsa javnost to vidi torej to
Pričakujem visoko zavedanje vseh političnih funkcionarjev, da smo izvoljeni izključno zato, da služimo ljudem in državi. Zato bom zahteval premišljene in odgovorne politične odločitve, ki bodo prispevale k napredku družbe, da bomo vsi skupaj lahko živeli bolje.

Je popolnoma neresnična in v vseh črkah zlagana samo za javni vidik kako se on bori za neko pravico lepo vas prosim oni izvoljeni izključno zato, da služijo ljudem in državi. Zato bom zahteval premišljene in odgovorne politične odločitve kire neki take ki so kod vedno koristile samo vladi in funcionarjem kje so tukaj človekove pravice kje tukaj oni nekaj delajo za nas navadne ljudi nižje klase tako rekoč brezdomce in socialno ogrožene tako rekoč navadne ljudi na vsemu nas država in fukcionarji okradejo in oni potem služijo ljudem in državi bolj služijo sebi saj nas navadne ljudi pustijo brez streh nad glavo da nimamo niti lastne stanovanje torej strehe nad glavo službe in normalnega življenja kje potem oni služijo ljudem bolj sebi in vladi kod ljudem če ne bi imeli normalno strehe nad glavo ne pa živeli kod podnajemniki ali brezdomci in prejemali denarno socialno pomoč ker ni službe ni lastne strehe nad glavo najemnine so nenormalne in potem CERAR pravi kako služijo ljudem in državi prej služijo državi in sebi saj mi ne vidimo koristi kje imamo mi denar še naše delnice so izginile oropane nimamo urejenih okoliščin za življenje živimo kod podnajemniki brez lastnega doma plačujemo velike najemnine nimamo službe in potem se služi ljudem ni lih tako da se služi nam navadnim ljudem saj mi nimamo denarja službe lastnega doma itd ni tako kako nam potem vlada ki je izvoljena služi dela nas še večje reveže? tako nam služi?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen