Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Brane sporočil: 2.077
Zadnja sprememba: Brane 16.03.2016 18:34
[urossab]
Te tvoje analize se bodo konec leta razletele kot milni mehurček. Upam, da se boš takrat vzdržal komentiranja in se skril v najglobjo luknjo. Jaz obljubim da se bom. Za tebe pa nisem siguren.

Taki kot ti so mi nekaj grozili in se posmehovali tudi poleti 2013, ko sem napovedal, da bomo imeli gospodarsko rast, tebi podobni pa so delali interpolacije straih podatov in se smejali ter napovedovali še večji padec kot 2012.

Tako je bilo tudi pri izračunu luknje v bankah, ko so Finance trdile, da je je 8 milijard.
Imaš veliko mojih sporočil, kjer sem jo izračunal precej natančneje od uradne in napovedal, da se bodo v prihodnje dogajali dobički iz sporstiteve razervacij (poglej zadnje poročilo BS bsi.si/library/inclu...kaId=6877) in da se bodo na DUTB pasli mrhovinarji.

IZKAZ POSLOVNEGA IZIDA 2014 Strukt. 2015 Strukt. 2015 Strukt. 2016 Strukt. Medl. rast.
v mio EUR; rasti v % jan.-dec. v % jan.-dec. v % jan.-jan. v % jan.-jan. v % jan.16/jan.15
Neto oslabitve in rezervacije 650,1 52,8 238,2 21,3 9,2 0,8 -11,1 -1,0 -220,5

Skratka imam celo vrsto analiz, ki jih je čas potrdil in ne razblinil kot milni mehurček.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen