Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-249438 sporočil: 14
čas vnosa: 04.02.16 11:11
[crt]
> [FIN-534953]
> Sam delam v finančni industriji in vam lahko iz prve roke povem, da se vsaj na tedenski bazi srečujem z ljudmi, ki še vedno bolj verjamejo naključnim posameznikom z namazanim jezikom in popolnoma brez referenc kot pa osebam z vsemi licencami.

to niti ni tolko se vedno v smislu, da proces sicer tece, vendar... -- temvec je dokaj stalna stvar brez nekega trenda napredka.

(in ne, to ni mozno samo v sloveniji :)

cloveska zival je pac taka, da imajo ljudje od vsega najraje zgodbice in bozanje v smeri dlake, nakar gre dogajanje recimo takole:

- dober dan, jaz bi kupil X
- hm, a ste ziher, kaj pa tole...
- uh, kaksen brezveznik, grem drugam

- dober dan, jaz bi kupil X
- hja, hm... ampak poglejte...
- mah, vi ste samo fovs, da imam tko dobro idejo!!! grem drugam

- dober dan, jaz bi kupil X
- seveda, ni problema, takoj! (fala kurcu, koncno se lahko losam svojega X)
- tako se govori, se takoj vidi, da ste pravi strokovnjak, koncno sem na pravem mestu

kar se tice prisotnosti barab med ljudmi, ki so financne dejavnosti izbrali prav kot poklic... mislim, da ni treba globoko raziskovati za ugotovitev, da biti sredi denarja drugih ljudi pac se posebej godi nekemu psiholoskemu profilu. ni nujno, da samo temu, vsekakor pa takemu ja.

no, in kar dejanskih barab je... po mojem vtisu tvorijo odlicno simbiozo s svojimi strankami in maksimalno si zasluzijo eni druge.

Se strinjam z vsem napisanim... določen psihološki profil v tej branži prevlada, vendar pa nismo vsi tega profila :) Sedaj pa zgleda, kot da se branim... hehehe

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(