Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[crt]
to pa ja, evo, to bi bilo tudi v duhu bratstva i jed... mislim, evropske solidarnosti, podpiram predlog.
No, počava še koga od semkaj zahajajočih inženirjev, pa gremo brž na kickstarter po denar za laboratorisjko mašinerijo? Prostor ne bi smel biti problem, saj je/bo kar nekaj šoping centrov šokantno praznih. :-)
ne berem slovenije, razen kar se mi sama na pot postavi. mislis honeyflow? www.honeyflow.com/
Jaz ne mislim nič, hehe, prebral sem pa tole:
Zato je znani vsestranski čebelarski strokovnjak Pavle Zdešar po nekaj desetih letih intenzivnih poskusov razvil panj, s katerim je optimalno odgovoril na vse bistvene zahteve bodočega čebelarjenja v naših razmerah. Njegov panj, ki je že postavljen in naseljen na treh kamionih, je najbolj popoln, univerzalen, izoliran in sodoben panj tudi v svetovnem merilu, a uporaben predvsem za alpske dežele, kjer enako kot pri nas poznajo čebelnjake, v katere ga postavimo.
Največja novost pri tem panju je dovolj dolg in nižji satnik medišča, iz katerega bomo točili najbolj kakovosten in najmanj onesnažen ter neoporečen med.
www.dnevnik.si/1042727979

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(