Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar & Co., bordela ne bi smeli voditi!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.201
[Glavni forum] Tema: Cerar & Co., bordela ne bi smeli voditi!
[#2508840] 20.03.15 09:00 · odgovor na: anon-331761 (#2508823)
Odgovori   +    9
[Milencka]
v bistvu se pri vsakem članku, žal, po novem sprašujem- po čigavem nareku je napisan?
na prvi pogled je Toplakova berljiva in všečna. vendar- za koga navija? Komu koristi njen članek?!
Po mojem mnenju je najnizji standard, ki ga mora upostevati premier, da ne laze, da dela posteno in da dela v korist davkoplacevalcev in Slovencev. Miro Cerar dela ravno nasprotno...tekst je torej napisan po nareku zdrave pameri in upam, da koristi davkoplacevalcem, da se bodo na naslednjih volitvah drugače odločli.
Ce je glavno vprasanje ob kritiki Cerarjeve škodljivosti, kdo mi osebno narekuje in komu skusam osebno koristiti, potem vidim, da bo odlocitev spet napacna.
Lahko pa vprasate Tadeja Kotnika, koliko se mi da narekovati in koliko upostevam interes, ali pa Frankla, ali pa mojega moza, kako je to videti, ce se meni narekuje, ali pa mojega edinega prijatelja Jamnika, tega lahko posebej vprasate za Cimos :) denimo, pa Zavrla, koga klice, ce mora narekovati, , ali pa Biscaka , ali pa Petka, koliko sem upostevala njihove interese ali sem jih kam poslala. Vsi vam bodo razlozli, da sem nemogoca in da upostevam interese njihovih sovraznikov. :) that's life

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen