Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.201
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2508833] 20.03.15 08:36 · odgovor na: anon-149637 (#2508824)
Odgovori   +    9
[rosom]
> Se enkrat, nisem jaz kriva, ce je to vsec slovencem... bi se pa lahk koncno zamislili, kaj jim je vsec...

Kriva? Vsi,ki oblikujete javno mnenje STE KRIVI,da Slovencem,večini,ki prevladuje,gnoj diši.
Stokrat sem ze napisala, da medij ni za to, da obvaruje ljudi pred neumnostjo.. Ne bom se ponavljala, ker me utruja, da slo ne na levi ne na desni kljub razlaganju ne mores vbiti v glavo osnov demokracije in medijev.. Vsi penite nad Mladino, pa si prav Mladino zelite... To je isto, kot ste vsi za visje place, pa volite proti privatizaciji, za visje davke namesto za podjetnisko svobodo... Ker folk ne ve, kaj mu daje sluzbo, ker mu sluzba za od 45 pripada ...Ce bi to bilo tako, kot vi pravite z mediji, potem je resitev enostavna, rabimo nazaj 133 clen kz.. Pa ga uporabljajmo v skladu z zmagami na volitvah... Potem se ne bos sekiral, ker ne bos vedel, da je gnoj... In tudi ce bi slucajno vedel, bo disal...ce ne, te pa ne bo... Isti si kot Slovenci, o katerih govoris... Hocjo visje place ampak bodo za davcno progresijo... Vedo cilj, ampak ne razumejo ama bas nic, kako se ta doseze in zakaj se ga drugace, kot so oni prepricani, da se ga... A naj napisem, da so izvoljivi tonin, tomc pa turk pa zver... Kaj hoces, da pisem, kar je res, ali kar bi bilo dobro, da je res... K ce hoces drugo, potem 133 clen...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen