Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251880 sporočil: 6.972
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2508794] 20.03.15 05:27 · odgovor na: anon-317028 (#2508777)
Odgovori   +    48
Zadnja sprememba: anon-251880 20.03.2015 05:36
[FIN-311684]
Cerar je v bistvu oseba s problemom, ki potrebuje pomoč, le poiskati jo mora.

A mogoče mislite,da mora poiskati pomoč? Pa temu ni pomoči več, konec , amen, schlus.
Saj se že vsi delajo norca iz njega, novinarji že nasmehom vsak dan poročajo, da Cerar bo premislil in preučil, ravno včeraj je Darja Zgonc skoraj bruhnila v smeh,ko je brala poročila,da bo Cerar preučil glede Vebra.
Zdaj si pa mislite ,da bi se to zgodilo na Severnokorejski TV.

Ja potem sem pa še jaz bruhnil,ko se bral za Meseca,kaj je on?pa ne ga vzporejat z Golobom, ki je resen ,pregnan in nekaj ve kako se streže zadevi, ni mi pa jasno kako je tako pogorel na Auknu in potem tisto z Radičko in Tešem.
Mescu bi dal za desetkrat prebere Štajnerja, 7000 dni v Sibiriji, potem še Solžinicina in mu plačal dvoletni magisterski študij v S Koreji, mogoče bi prišel fant k pameti.
Ne vem kdo zraven štuli še Matoza?res šala.

Ta naslov KDO BO NOVI CERAR? a ste znorel na Financah, da se to sprašujete?

Mi ne rabimo novih Cerarjev, dovolj imamo teh zdizavcev, neodločnežev, mlaćnežev, lopovčkov kalibra za en tepih, en izlet na morčka, za eno flašo pira bi se prodali.

Iščite in se sprašujte kje so ljudje kalibra Pleskovič, Kraljič, ki kaj znajo in vedo kako se stvari streže in se v vsaki zagati znajdejo in povedo in znajo narediti zadevo korantno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen