Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-209682 sporočil: 1.079
Zadnja sprememba: anon-209682 16.02.2015 09:02
Če v MIP-u ne bi nič delali samo prejemali plače ne bi mogli ustvariti za 125 milijonov izgube v 4 letih,kot so znašale terjatve do upnikov.Naj mi kakšen pameten podjetnik razloži kako je možno in poslovno opravičeno da razvijaš kraški pršut en od ključnih izdelkov podjetja ,pri tem pa pršutarno prodaš BANKI kateri potem plačuješ visoko najemnino.Po moje to je skregano ne samo z vodenjem podjetja ampak je skregano z zdravo pametjo.Edino je opravičeno da dinar od prodaje daš v žep.Banke se tudi zdaj delajo nedolžne kar še daleč ne drži.Jez če grem na banko moram izpolniti vsa njihova pričakovanja še številko spodnjic bi me uprašili če bi to bilo povezano z odplačilo kredita .Pri tej zadevi so najkrajše potegnili nekdanji zaposleni ,zato menim da VOKOVI in BANKE naj se na sodišču zmenijo kdo je več kriv za to gnusno dejanje a nekdanje zaposlene v MIP-u naj se prednostno poplača ne pa da banke katere so sokrivec v tej zadevi mahajo z HIPOTEKAMI in hočejo biti prednostno poplačane.Tisti kdo nosi krivico naj bo kaznovan in tisti kateri ni imel prste v marmeladi naj bo pošteno poplačan.Tako se po moje dela v pošteni in pravni družbi.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen