Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koliko zasluži Peter Prevc

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[Glavni forum] Tema: Koliko zasluži Peter Prevc
[#2500119] 15.02.15 20:11 · odgovor na: azrael (#2500068)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 15.02.2015 20:29
[azrael]
> [najobj]
> ... Svetovni rekorder v smučarskih poletih (še) ni tudi zaslužkarski rekorder ...
>
> ... pizda, samo to takojšnje preštevanje evrov ob športnih(!) uspehih, pa je kljub "financam" v imenu cajtnga Finance, dejansko res rahlo bolano, če mene kdo kaj vpraša ...
Meni se zdi bolano, da je zaslužek takoj nekaj slabega. Super je, da dobro zasluži in upam, da bo kmalu tudi rekorder po zaslužku. Prav je, da je dobro nagrajen za razvijanje talenta ter čas in energijo, ki ga je vlaga v skakanje.
... čuj, denar gor ali dol, ampak stavim gajbo pira, da Peter niti slučajno ni najprej pomislil na evre, ki jih bo dobil, ko je včeraj www.youtube.com/watc...JKCpbbxUwI na smučeh pristal četrt kilometra od odskočne mize in ko sta ob navdušenju nad Petrovim (!) uspehom njegova sotekmovalca (= konkurenta) iz slovenske ekipe Jurij Tepeš in Nejc Dežman spontano preskočila ograjo in ga dvignila na svoja ramena, kar je nekaj, kar marsikdo kljub uspehom lahko le sanja ...

P.S.: šport je v prvi vrsti igra in tekma in kdor gre v šport zaradi denarja, za uspeh nima niti najmanjših šans ... evo, in če mi slučajno ne verjameš, se malo pozanimaj, če se je katerikoli vrhunski športnik in vrhunski zaslužkar s športom začel ukvarjati zaradi denarja ... aja, in seveda upam, da me nisi razumel, da športnik za svoje uspehe ne bi smel biti nagrajen, čeprav so v zadnjem cajtu nagrade v nekaterih športih naravnost bolane, ampak ker je bolan celi svet, je to pravzaprav najbolj normalno, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen