Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Krion]
Jaz se že nekaj časa ne ukvarjam več z obstojem argumentov, ampak kako jih ljudem skomunicirati, da jih bodo sploh razumeli, slišali in upoštevali.

Pop psihologija pač pravi, da se ljudje odločamo nagonsko in čustveno nekje v 98%. Ni mogoče spregledati, da so pobudniki peticije za privatizacijo predvsem moški, ki so po osnovi RACIO. V peticiji proti privatizaciji je precej žensk.

Moje opažanje je, da so beta moški (ki po mojem mnenju vodijo peticijo proti) bistveno uspešnejše kot alfa moški v svoje interese vpregli ženske. Sploh tiste nedojebane.

Dojebane ženske so zadovoljne same s sabo, svojim dedcem, otroki in niso nagnjene k podpisovanjem katerekoli peticije. in mimogrede, če česa ne prenese nedojeban ženska je to dojebana ženska.
Tole pa pomeje streljaš čisto mimo. Gre preprosto zato da politiko v tej državi vodijo upokojenci in sindikati. Ob izdatni pomoči agitprop mašinerije, ki deluje 24/7/365 se ljudje odločajo bodisi odkrito proti ali mlahavo za. Cel kup jih poznam (celo takšnih ki imajo svoja podjetja) in so proti privatizaciji.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen