Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Intervju z Ivico Todorićem: Izkoristite me

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
NEVERJETNO!

Kako zante biti `novinarji` konvencionalno šablonsko izšolani. Samo enega psa mi je uspelo v življenju tako izšolati. Ša ta vam ne bi segel do boka.

Včasih res ne vidim razlike med novinarji in PR službo. Če boš kdaj iskala novo službo, lahko tale komentar predložiš kot moje priporočilo.

Ušlo mi je iz spomina. Zaradi obsežnosti članka. Pa se mi ne da več iskati. Kaj že pravi tisti hrvaški pregovor, ki ti ga je zaupal?

Tale odstavek sem si pa zapomnil:
Ostajate trgovsko-prehrambni koncern?

Ne vem. Stvari se spreminjajo čez noč. Imamo okoli osem milijard evrov prihodkov, zelo hitro jih želim imeti 20 milijard. Čim prej, tem bolje. K temu gremo. Katero področje bo v prihodnje največje v koncernu, pa ne vem povedati. Kmalu bomo zagnali spletno platformo, ki ji rečemo A007. Na tej boste dobili niz ponudb. Če boste želeli v gledališče v Tokiu, boste prek nas lahko kupili vstopnico. Internetne platforme so zdaj v svetu najdražje, poglejte Alibabo. Morda bo prav to postal najvrednejši del naše skupine. To je popolnoma nov segment poslovanja Agrokorja.
Ljubljenec NavadnegaNimde, ANDREJ MARTELJ, si bo izpulil lase, ker se je preselil/odselil v Švico. Lahko pa, da bo takoj odpotoval v Zagreb. Če ga le ne bo sneg zadržal.

AHA. še tole malenkost omenim. Resda so v moji lokalni trgovini najboljšega soseda zamenjali poslovodjo. Ne vem zakaj, saj niti ni tako važno. Nova je čisto v redu. Saj je stara poslovodja tudi. Že prej je opravljala skoraj vsa dela, do vključno z dela na blagajni. To sploh ni problem. In to dela tudi sedaj.

Problem pa je, ko začnejo odpuščati delavce. Saj ne pričakujem, da boste to obešali na veliki zvon. Tudi drugje jih. Samo tisti drugje se vsaj kje zazna in prebere. Če ne drugje, vsaj na forumu. Tako je bilo odpuščenih v Revozu dvesto dalavcev.

Tudi pri najboljšem sosedu so jih odpustili. Že pred novim letom. Tik pred njim. Vse ki so nadomeščali, imeli delo po pogodbi, študente, ....
Zdaj pa se po koluarjih šušlja, da jih bodo še 3000 ( z besedo: tri tisoč )
Koliko jih bo od tega slovenskih, pa bi bilo potrebno pogledati v Čarobno Kroglo.:))

Naj ti za konec napišem, da te tudi jaz čakam...? :))

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen