Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166232 sporočil: 3.600
Zadnja sprememba: anon-166232 19.12.2014 00:10
Seveda je placebo.

Še moja homeopatska zgodba. Doma imamo hišnega zajčka, ki je pred časom zbolel, bil brez teka, pričel hujšati. Odpeljali smo ga k veterinarju, ki ga je pregledal, našopal infuzijo, vbrizgal vitamine in predlagal še homeopatske tablete. Z mojo sva se spogledala, a ker je veterinar strokovnjak na svojem področju, mu nisva na glas ugovarjala. A ker jih ni imel na zalogi, jih je naročil od nemškega proizvajalca. Po obisku veterinarja si je zajček kar hitro opomogel, bil zopet zdrav kot dren in ko so homeopatske tablete čez 14 dni po pošti končno prispele, sem svoji dragi rekel: " Vidiš, to je dokaz, da homeopatija resnično deluje, saj je homeopatsko ozdravel na daljavo, še preden jih je zaužil."

Podobno je pri vaši hčerki. Zato si nikar ne domišljajte, da kroglica sladkorja pozdravi.

p.s.
Vaši hčerki želim veliko zdravja in vso srečo v življenju, saj jo bo ob šarlatanih, ki ji prodajajo sladkorne kroglice kot zdravilo, tudi močno potrebovala. Kajti prej ali slej bo naletela na alternativnega "strokovnjaka", ki ji bo prodal, kar ji bo škodovalo. Dokler trpi samo vaša denarnica, še gre, ko se pa zaplete...

Pa brez zamere.

p.s.s.
Aja, še to, pri antibiotikih ne vztrajam, sladkorja pa se izogibam.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen