Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2474820] 19.11.14 11:13 · odgovor na: bc123a (#2474805)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > > [kajulci]
> > > Bejzikli je torej to točno to, kar sem sama predlagala, da se za vsak članek ustvari nova tema, kamor potem lahko pišejo vsi, tako kot lahko v to temo pišemo vsi. Razlika je samo v tem, da v mojem predlogi bi morali forumaši sami ustvarjati nove teme, po tvojm pa bi Gustl&Co to naredil namesto forumašev.
> >
> > E, nismo se razumeli. Gustlu & co to ni v interesu. To bi lahko "zastonjski" forumasi, ce jih je kaj v hlacah, naredili sami in tako zafrknili gustla :)
>
>
> Be my guest :) Orodje je že ves ča na voljo. Razumem pa, da je motivacija manjša, ker te teme prebere precej manj uporabnikov, saj ni priliva iz siceršnjega obiska strani, torej ni content marketinga, ki ga sicer opravijo Finance.

Nisem zastonjski forumas in moj cas je vreden v mojih oceh veliko vec kot tistih ~20 EUR na mesec za narocnino. Ampak zastonjkarji bi se pa lahko spravili zraven, namesto da jamrajo...
Jasno. Ampak, kot rečeno, manjkajo eyeballs. Ker ta forum že dolgo ni pravi forum, ampak pač malo bolj razvit sistem za komentiranje in da to živi, potrebuješ flow člankov, da sproži debato in zgradi veliko publiko, delček katere potem pošpega še v forum. Hardcore forumašev je bilo že od nekdaj precej majhen delež vseh "forumašev". In z odpiranjem ločene teme dobiš eyeballs predvsem od te skupine.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(